MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 12224228
nr 1222 4228
Stolar
ett par, Biedermeier
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 december 2018
kl 20:34:42
100 kr
150 kr
Senempiren